Kontaktuppgifter

Öppet Måndag-Fredag 08:00-17:00
Telefon 08 - 555 687 00
info@bemannix.se

Beställa våra tjänster?

08-555 687 49
Öppet Måndag-Fredag kl 06:00-18:00.

Ekonomi

Tel: 08-555 687 00
ekonomi@bemannix.se

Be-Mannix AB

Telefonvägen 30, 126 26 Hägersten
Telefon 08 - 555 687 00
info@bemannix.se

Beställa personal

Telefon 08-555 687 49
Till våra företagskunder som behöver personal inom kort varsel.

Ekonomi & Lön

Telefon 08-555 687 00
ekonomi@bemannix.se
lon@bemannix.se

 
 
 
STOCKHOLM
Huvudkontor

Adress Karlavägen 18, Stockholm

VD / Försäljning
Jim Björkman
Tel 08-555 687 01
Mail jim@bemannix.se

Säljare
Richard Lindström
Tel 08-555 687 06
Mail richard@bemannix.se

Rekryteringsassistent
Raabii Alameddine
Tel
08-555 687 04
Mail
raabii@bemannix.se

Bemanningskoordinator 
Victor Hammar
Tel 08-555 687 03
Mail victor@bemannix.se

HR-Generalist
Sofia Haraldson
Tel 08-555 687 02
Mail sofia@bemannix.se

 

Intresserad av våra tjänster?

Fyll i dina företags- och kontaktuppgifter samt vad du är intresserad av för tjänster
så kontaktar vi dig inom kort.

    Bemannix AB
    08-555 687 00
    info@bemannix.se

    Adress HK
    Telefonvägen 30
    126 26 Hägersten