Telefon / Mail

Växel Måndag-Fredag 08:00-17:00
Telefon 08 – 555 687 00
info@bemannix.se

Beställa personal akut?

08-555 687 49
Vårt specifika nummer för beställning av personal, öppet vardagar kl 06:00-18:00.

Ekonomi / Leverantörskontra

Tel: 08-555 687 00
ekonomi@bemannix.se

Be-Mannix AB

Telefonvägen 30, 126 26 Hägersten
Telefon 08 – 555 687 00
info@bemannix.se

Beställa personal

Telefon 08-555 687 49
Till våra företagskunder som behöver personal inom kort varsel.

Ekonomi & Lön

Telefon 08-555 687 00
ekonomi@bemannix.se
lon@bemannix.se

HK Telefonplan

Adress Telefonvägen 30 10tr, Hägersten

VD / Försäljning
Jim Björkman
Tel 08-555 687 01
Mail jim@bemannix.se

Bemanning & Rekrytering
Konsultchef
Victor Hammar
Tel
08-555 687 03
Mail
victor@bemannix.se

Rekryteringsassistent Sofia Haraldson
Tel 08-555 687 00
Mail sofia@bemannix.se

Stöd & Matchning KA 10066919
Handledare
Amila Dresevic
Tel 08-555 687 04
Mail amila@bemannix.se

Kontor Kista

Adress Torshamnsgatan 35-39, Kista

Försäljning Tomas Mehari
Tel
08-555 687 00
Mail tomas@bemannix.se

Stöd & Matchning KA 10066919
Handledare Cassandra Kalivas
Tel 070-783 27 27
Mail cassandra@bemannix.se

Kontor Solna

Adress Svetsarvägen 15 2tr, Solna

Stöd & Matchning KA 10066919
Handledare
Noora Alamrey
Tel 072-864 12 41
Mail noora@bemannix.se

Kontor Göteborg

Adress Järnvågsgatan 3, Göteborg

Försäljning Araz Naseri
Tel 072-250 12 14
Mail araz@bemannix.se

Stöd & Matchning
Handledare Hessam Aghaei
Tel 070-290 09 42
Mail hessam@bemannix.se

Kontor Globen

Adress  Arenavägen 29 8tr, Johanneshov

Stöd & Matchning KA 10066919
Handledare
 Lidia Riesom
Tel 08-410 384 30
Mail lidia@bemannix.se 


Intresserad av våra tjänster?

Fyll i dina företags- och kontaktuppgifter samt vad du är intresserad av för tjänster så kontaktar vi dig inom kort.

    Bemannix AB
    Telefonplan
    Kista
    Solna
    Globen
    Göteborg

    Telefon
    08 – 555 687 00

    Mail
    info@bemannix.se