Telefon / Mail

Växel Måndag-Fredag 08:00-17:00
Telefon 08 – 555 687 00
info@bemannix.se

Beställa personal akut?

08-555 687 49
Vårt specifika nummer för beställning av personal, öppet vardagar kl 06:00-18:00.

Ekonomi / Leverantörskontra

Tel: 08-555 687 00
ekonomi@bemannix.se

Be-Mannix AB

Telefonvägen 30, 126 26 Hägersten
Telefon 08 – 555 687 00
info@bemannix.se

Beställa personal

Telefon 08-555 687 49
Till våra företagskunder som behöver personal inom kort varsel.

Ekonomi & Lön

Telefon 08-555 687 00
ekonomi@bemannix.se
lon@bemannix.se

Bemanning & Rekrytering

Hyra eller rekrytera personal?
Tel 08-555 687 00

Utbildningstjänster

Behöver er personal fortbilda sig?
Tel 08-555 687 00

Stöd & Matchning Telefonplan

Öppetider mån-tor 08:00-12:00
Adress Telefonvägen 30 10tr, Hägersten

Kontaktperson Amila Dresevic
Tel 08-555 687 04
Mail amila@bemannix.se

Stöd & Matchning Kista

Öppetider mån-tor 08:00-12:00
Adress Torshamnsgatan 35-39, Kista

Kontaktperson Cassandra Kalivas
Tel 070-783 27 27
Mail cassandra@bemannix.se

Stöd & Matchning Globen

Öppetider mån-tor 08:00-12:00
Adress  Arenavägen 29 8tr, Johanneshov

Kontaktperson Lidia Riesom
Tel 08-410 384 30
Mail lidia@bemannix.se

Kontaktperson Anisa Abdulkadir
Tel 08-410 384 30
Mail anisa@bemannix.se

Stöd & Matchning Solna

Öppetider mån-tor 09:00-13:00
Adress Svetsarvägen 15 2tr, Solna

Kontaktperson Noora Alamrey
Tel 072-864 12 41
Mail noora@bemannix.se

Stöd & Matchning Göteborg

Öppetider mån-tor 08:00-12:00
Adress Järnvågsgatan 3, Göteborg

Kontaktperson Hessam Aghaei
Tel 070-290 09 42
Mail hessam@bemannix.se

Kontaktperson Araz Naseri
Tel 072-250 12 14
Mail araz@bemannix.se


Intresserad av våra tjänster?

Fyll i dina företags- och kontaktuppgifter samt vad du är intresserad av för tjänster så kontaktar vi dig inom kort.

     

    Bemannix AB
    Telefonvägen 30, 126 26 Hägersten

    Telefon 08 – 555 687 00
    info@bemannix.se